Wilk, niedźwiedź i dinozaur

22:00 Honorata 57 Comments


Wszystkie wymienione zwierzaki pochodzą z Pepco (jak dla mnie misiek najlepszy jest!). Już kiedyś pisałam, że można tam znaleźć naprawdę ładne i niedrogie rzeczy przede wszystkim dla dzieci, jak ta bluza i czapa, które to akurat dostaliśmy w prezencie. Sama ostatnio pokupowałam dla Małego sporo ciuszków, a sobie znalazłam tunikę z wilkiem za 24,90. Moi panowie mają na sobie w większości wyprzedażowe rzeczy z Reserved, mój ciepły kardigan też stamtąd pochodzi. A kurtką i butami mojego Zucha muszę się koniecznie pochwalić: kurtka z H&M ma świetny fason i była przeceniona z 129 zł na 30 zł, natomiast buty na wzór tych tatusiowych kupiłam w Deichmannie za 29,90. Moją super wygodną kurtalę tym razem pokazuję bez futrzanego kołnierza.Zdjęcia robione były podczas krótkiego, niedzielnego spaceru, potem wypad na plac zabaw, gdzie główną atrakcją są kulki. Przyznam, że podzielam entuzjazm mojego Synka. Fajnie jest zanurzyć się w kolorowych piłeczkach po samą szyję i nie móc się z nich wygramolić!

ja:
tunika - pepco
kardigan - reserved/wyprzedaż
kurtka - carry/wyprzedaż
leginsy z marszczeniami - c&a
kolanówki, getry - zwykły sklep
torba - 
zwykły sklep/outlet

czapka - prezent
bransolety,kolczyki - h&m
buty - deichmann

chłopaki:
całość: reserved, h&m, pepco, deichmann


zdjęcia Daniel & ja

57 komentarze :

Zmiany

09:30 Honorata 85 Comments


Blog szafiarski, blog modowy, blog o ciuchach, jakkolwiek bym go nie nazwała, choć może dla niektórych zabrzmi to banalnie, to od początku był dla mnie odskocznią i dawał mi wiele radości, powstał dla zajęcia czymś głowy. Zaniedbałam ostatnio blogowanie, a nie powinnam, bo pozwoliło mi przetrwać pewien bardzo ciężki okres w moim życiu. Pisałam tutaj o różnych rzeczach, dosłownie i w przenośni. Teraz nadszedł czas zmian, bo zaszły wielkie zmiany w moim życiu. Ten post będzie bardziej osobisty niż wszystkie dotychczasowe.
Jestem mamą, mam Synka. To właśnie było marzenie do spełnienia o którym Wam pisałam w dniu moich urodzin. W końcu po wielu latach czekania się spełniło.
Wiele razy w komentarzach i w e-mailach pisałyście mi, że odbieracie mnie jako bardzo szczęśliwą, pełną ciepła, pozytywną osobę. Cieszę się, że tak jest, ale teraz tak naprawdę, jestem szczęśliwa jak nigdy dotąd. Do tej pory w moim życiu czegoś mi brakowało, a blisko rok temu stało się coś, co na jakiś czas odebrało mi chęć do życia. Jednak nikt nie mówił, że będzie łatwo, ale zawsze trzeba się pozbierać i dalej robić swoje. Należy pamiętać, że warto marzyć i czekać na lepsze chwile, bo one zawsze w końcu nadchodzą. I uśmiechać się, bo to lekarstwo na wszystko dla nas samych i dla innych, którym tego uśmiechu może właśnie brakować. A dla mnie właśnie te lepsze chwile trwają.
Chciałam Wam podziękować za to wszystko co zostało napisane pod moim adresem do tej pory, to bardzo wiele dla mnie znaczyło i nadal znaczy. Zakończył się pewien etap w moim życiu, dlatego adres "Honoratowe ubiory" zmieniam na "Familijnie". Będzie teraz więcej o wspólnej szafie, w końcu mój małżonek nie raz tu gościł, a przyznam, że więcej frajdy dostarcza mi teraz kupowanie ciuszków dla mojego Smyka niż dla mnie samej. Będzie o ciuchach i nie tylko, jak dotychczas. A kurtkę sobie sprawiłam aby móc w czym biegać z moim Synkiem po śniegu, z wyprzedaży oczywiście.
Pozdrawiam serdecznie i uśmiechajcie się jak najczęściej!

kurtka - carry/wyprzedaż 
tunika, kardigan - h&m 
leginsy - c&a 
getry, rękawiczki - osiedlowy sklepik 
beret - h&m/wyprzedaż 
chusta - prezent 
wisiorek - jego 
buty - deichmann


zdjęcia Daniel

85 komentarze :

Archiwum bloga