Intensywnie lekko

19:05 Honorata 45 Comments


Jedna z ostatnich jeszcze ciepłych sobót była tylko nasza. Na obiad wybraliśmy się na naleśniki na Stary Rynek, który w ciepłe popołudnie tętnił życiem. Naleśniki z bananami i czekoladą były wyśmienite, Bibik dostał balona, ja anioła do kolekcji, a Tatuś… Tatuś robił zdjęcia.
Kocham takie wolne dni tylko dla nas, trzeba raz na jakiś czas pobyć tak tylko ze sobą, jest wtedy tak dobrze, tak lekko, choć mocno intensywnie. Jest cudownie inaczej we troje, gdzie życie tych dwojga kręci się wokół tego trzeciego.
 

 
 
  
 
tunika - h&m/wyprzedaż
kardigan - top secret/wyprzedaż
buty, rajstopy - zwykły sklep
torba - reserved/wyprzedaż
pasek - staroć
pierścionki, kolczyk - h&m
bransoleta - avon
 


  zdjęcia - Daniel & ja

45 komentarze :

Z marszu

10:20 Honorata 44 Comments


Będąc jakiś czas temu na spacerze z Bibikiem dorwała nas ulewa, nie było się gdzie schować. Wzrok mój przykuł szyld: Fryzjer, a że Małemu zaczęła grzywka w oczka włazić, weszłam. Podcięliśmy włoski Bibikowi (grzecznie siedział na fotelu z bardzo poważną miną), a ja tak z marszu też usiadłam na fotelu, bo już jakiś czas temu pomyślałam, że dobrze by było w końcu po lecie porządnie obciąć włosy, raz: wyrównać po asymetrycznej fryzurze, dwa: trochę się w słońcu umęczyły. Obcięłam. Jest mi wygodnie, jest grzywka, którą mogę zaczesać jak widać, zrobić mini kitkę też mogę. No to zapuszczamy teraz razem z moim Synkiem. Mały mi się w swojej podciętej grzywce i boczkach bardzo podoba, ale jak on mnie zobaczył to schował buźkę w rączkach, zaczął chichotać i skomentował  "i jak mama ygląda!". No sama już nie wiem ;) Słyszałam kiedyś, że jeden trzylatek po tym jak jego mama z brunetki przefarbowała się na blondynkę opowiadał wszystkim, że ma nową mamę.

Ps. Posta też tak z marszu publikuję, kawkę sobie piję, relaksuję się, Babcia się wnukiem zajmuje. Miłego dnia życzę!   
 
 

  t-shirt - top secret/wyprzedaż
spodnie - h&m/wyprzedaż
marynarka - reserved
buty - h&m
torba - zwykły sklep/outlet
zegarek - staroć
naszyjnik - allegro 
zdjęcia Daniel & ja
I na koniec wersja z grzywką. 

44 komentarze :

Archiwum bloga