Stały element

14:15 Honorata 13 Comments

Jest tak szaro i ponuro, tylko spać, oglądać telewizję i jeść czekoladę. Energii nie brakuje tylko najmłodszemu z nas. Jedyny stały element dnia, kiedy siedzi całkowicie bez ruchu to oglądanie bajek. Jakoś przetrwamy tą jesień. Zdjęcia jeszcze z ciepłego początku października, Stary Rynek i okolice Malty. A do tego na poprawę nastroju trochę lata i koloru na przejutrzem.
Mam tak dość często, że jak sobie upodobam jakiś ciuch noszę go i noszę, tak jest marynarką i leginsami, które pokazuję poniżej w dwóch podobnych zestawach, będą przydatne także teraz w chłodniejsze dni. To takie stale elementy garderoby, które na szybko mogę dobrać prawie ze wszystkim co jest w szafie. I coś z szafy Bibika: pomarańczowe spodnie, które uwielbiam, jak zrobią się za krótkie, będą z nich szorty.


zestaw 1: marynarka-stardivarius; leginsy,bluzka, pasek-lumpeks; torba-atmosphere; kozaki-zara; naszyjnik-tally weijl/wyprzedaż
zestaw 2: marynarka-stardivarius; leginsy-lumpeks; bluzka,torba-reserved/wyprzedaż; buty-zara; biżuteria-starocie

zdjęcia Daniel & ja

13 komentarze :

Zielone "przejutrzem"

12:15 Honorata 27 Comments

Zielona sukienka, kupiona parę lat temu, przeleżała swoje w szafie. Tak jak mój nowy blog przejutrzem.blogspot.com długo czekał na premierę. Mam nadzieję, że Wam się spodoba: i stara, zielona sukienka i nowy blog. Zapraszam!


sukienka-reserved/wyprzedaż; ramoneska,komin,biżuteria-h&m; torba-atmosphere; kozaki-bata

zdjęcia Daniel

27 komentarze :

Lumpeksoholiczka?

13:35 Honorata 25 Comments

Na moim osiedlu jest w sumie chyba pięć lumpeksów. Nie sposób nie odwiedzić przynajmniej jednego dziennie. Można znaleźć w nich naprawdę niezłe sztuki. Kurtkę-marynarkę w stylu militarnym przymierzałam na początku wiosny w H&M, ale przeszło 100 zł to było za dużo więc radochę miałam niesamowitą, kiedy taką samą znalazłam ostatnio w lumpeksie za 15 zł. Wczoraj też z tej sieciówki kupiłam ponczo za tą samą cenę, podobne są teraz w sklepach i trzeba na nie wydać o wiele więcej. Satysfakcja ogromna. Tylko coraz mniej miejsca w szafie. Ograniczam się, ale w przyszłym tygodniu pewnie uderzę znowu. Jednak lumpeksoholiczką jeszcze nie jestem. Chyba. No i znam gorsze przypadki.

kurtka(h&m),sukienka,”coś”w roli komina-lumpeks; torebka,wisiorek,bransoletki-h&m; zegarek-staroć; kozaki-humanic


zdjęcia Daniel

25 komentarze :

Archiwum bloga