Efektowne miejsce

20:30 Honorata 30 Comments

Obwodnica w budowie - to się nazywa naprawdę efektowne miejsce na zdjęcia. I to tak blisko domu. A już za parę dni będziemy nad morzem. I to jest nasze miejsce to którego zawsze będziemy wracać.ja: spódnica-lumpeks; t-shirt-takko fashion/wyprzedaż; koszula,baleriny,bransoletki,chusta-h&m; torebka-house/wyprzedaż; okulary-pepco; naszyjnik-prezent 
on: koszula-lumpeks; spodnie,t-shirt-reserved,czapka/wyprzedaż 
ono: spodenki,t-shirt,koszula,trampki-lumpeks; czapka-h&m

zdjęcia Daniel & Bibik & ja

30 komentarze :

Luźna marynara, lakierki, cekiny

09:35 Honorata 23 Comments

Uparłam się w ostatnią sobotę na zrobienie zdjęć pomimo paru przeciwności. Wiało strasznie i nie mogliśmy znaleźć miejsca, a Bibik oznajmił, że nie będzie siedział w aucie tylko idzie z nami, bo książeczki to już mu się znudziły. Wiatr w sumie aż tak bardzo nie przeszkadzał, miejsce się w końcu znalazło, a Mały zachowywał się kulturalnie i nie rzucał się w swoich pięknych czerwonych portkach na ziemię, udając rannego żołnierza. Sprawdzał tylko wytrzymałość "najszybciejszych" trampek z samym Mcqueenem. W trakcie tych naszych plenerowych poszukiwań, na jakimś zupełnym odludziu, gdzie nie było żywej duszy, wypatrzyliśmy starą, niebieską wiatę na przystanku autobusowym. Podjechaliśmy, chcemy wysiadać, a tu z zakrętu wyłonił się człowiek, jadł spokojnie kanapkę i szedł na "nasz" przystanek. Musieliśmy szukać dalej i zadowolić się - jak zwykle - zwykłą, polną drogą. Zabrakło nam parunastu minut, ale kiedyś tam wrócimy, bo takie miejsca są bardzo efektowne. Do zaliczenia mamy jeszcze stary wiadukt kolejowy.
Strój wygodny i możliwie najprostszy. A luźna marynara, lakierki i cekiny to brzmi trochę kiczowato, a wygląda  - jak dla mnie - całkiem, całkiem. 
marynarka,bluzka,spodnie-h&m/wyprzedaż; torebka,buty-house/wyprzedaż; naszyjnik,spinka-h&m

zdjęcia Daniel & ja

23 komentarze :

Archiwum bloga