Będę tęsknić

22:25 Honorata 12 Comments

Napisałam niedawno, że nie żal mi kończącego się lata. Ściemniałam. Trochę żal, bo piękne było to nasze kolejne lato. Będę tęsknić.

12 komentarze :

Batman elegance

20:05 Honorata 23 Comments

W takim wydaniu jak na dzisiejszych zdjęciach czuję się rewelacyjnie: elegancja z luzem. A w roli głównej płaszcz z Mango, który na początku wydawał mi się bardzo zgrzebny, surowy, ale coś mnie w nim urzekło. Na pewno cena: skok z 549 zł na 99 zł, potem cała reszta: materiał, oryginalne odszycie, zamek, a nie jak większość moich płaszczy: guziki. I radochę miałam wielką, kiedy oglądając "Prawo Agaty", głównie dla potyczek słownych pary aktorskiej Dygant-Lichota, inna aktorka w nim grająca: Kożuchowska prezentowała się pysznie w tym to "moim" płaszczu, w wydaniu bardzo eleganckim. Ja zdecydowanie wolę moją wersję. Idealną na wyjście na przykład do kina, w którym byliśmy w końcu, od nie pamiętam kiedy sami, na filmie "Mroczny rycerz powstaje", który okazał się strzałem w dziesiątkę. Po prostu rewelacyjny, a muzyka powalająca. Choć poprzednia część pozostaje jak dla mnie nie do pobicia dzięki obłędnemu Jokerowi Ledgera.
Do tego jeszcze jedno na koniec: w poprzednią sobotę w Głosie Wielkopolskim, w dodatku "Magazyn rodzinny" ukazał się artykuł o mnie, który był krótkim podsumowaniem spotkania z dziennikarzami w poznańskim Factory. Możecie go przeczytać tutaj.płaszcz-mango/factory outlet; koszulka-h&m; spodnie-takko fashion/wyprzedaż; okulary-pepco; biżuteria-h&m; buty-zara; torebka-allegro

zdjęcia Daniel

23 komentarze :

Romantic

17:55 Honorata 43 Comments

Lubię czasami ubrać się w coś bardzo kobiecego, w delikatnej kolorystyce, nie przełamując tego niczym ostrzejszym. Taki "romantic look" czy jakoś tak ;)

bluzka-h&m/wyprzedaż; spódnica-bershka; biżuteria-h&m; pasek-lumpeks; baleriny-ambra/wyprzedaż; torba-reserved/wyprzedaż

zdjęcia Daniel

Zapraszam:


43 komentarze :

Krótko, prosto i na temat

10:35 Honorata 32 Comments

Krótki post z prostym zestawem i parę informacji. Od przyszłego tygodnia będę rządzić na blogu i fanpage’u Manifest Your Style. Na koniec zdjęcia z poznańskiego Outletu. Kiedy zobaczyłam siebie w dużym formacie dopiero do mnie naprawdę dotarło, ze ja wzięłam w tym udział - fantastyczne uczucie. Teraz trzeba jeszcze pstryknąć jakiś billboard.
marynarka-stradivarius; t-shirt,spodnie,wisiorek,bransoletka,pierścionki-h&m; buty-bershka; torba-outlet

zdjęcia Daniel32 komentarze :

Archiwum bloga