W dresach z Bibikiem "po mojemu"

10:05 Honorata 33 Comments

Spodnie dresowe są teraz takim elementem garderoby, który można nosić na co dzień: do obcasów, eleganckiej bluzki, marynarki. Całkiem ciekawy trend, chociaż na początku nie miałam przekonania, ale oswoiłam się z nim i w takim zestawie jak poniżej czuję się bardzo dobrze. Kiedyś dostałam sympatycznego e-maila od Czytelniczki (pozdrawiam!), że wszystkie trendy pokazuję tutaj tak "po mojemu".
Duży ten mój Syn. Po wakacjach do zerówki, a tak nie dawno jego pluszowe ciało mieściło się w bodziaku na 86 cm, a teraz już zaczynam kupować ciuszki na 122 cm. Cały czas jednak zasypia sobie w aucie przy muzyce z Batmana, a po przebudzeniu potrzebuje tulenia i oswojenia się z rzeczywistością. Jak kiedyś. Upajam się takimi chwilami, chociaż wiem, że już za chwilę będę pewnie potrzebowała tego bardziej niż on i usłyszę jak moja znajoma od swojego nastoletniego już syna, że robi mu wstyd zdrabniając jego imię przy koledze. Taka kolej rzeczy niestety. W sumie to już kiedyś Bibik wypalił mi, że nie mam mówić do niego Bąbel, bo to "dzidziusiowe jest". Zaczyna się, przeżyję to jak zwykle intensywnie. Po swojemu.


ja: spodnie-lumpeks; koszulka,okulary,naszyjnik-h&m; marynarka-stradivarius, buty,torba-factory outlet; zegarek-cropp town/wyprzedaż
Bibik: koszulka-pepco; koszula,spodnie-podarowane, trampki, czapka-h&m

zdjęcia Daniel

33 komentarze :

Archiwum bloga