Czarno-białe

17:45 Honorata 12 Comments

Czarno-białe zdjęcia mają niesamowity klimat. A w życiu wszystkie odcienie szarości, bo nic nie może być po prostu białe lub czarne. bluza,ramoneska,komin–h&m; spódnica-orsay/wyprzedaż; futro-new yorker/wyprzedaż, bransoletka,naszyjnik-prezent, kozaki-zwykły sklep/wyprzedaż; torba-Krenig

zdjęcia Daniel

12 komentarze :

tuliszka.com

19:30 Honorata 4 Comments

Zapraszam na naszą stronę: tuliszka.com. Wrzuciłam też parę "nowości" do SKLEPU, zajrzyjcie, może coś Wam się spodoba. Miłego oglądania, miłego wieczoru!


4 komentarze :

Akcja stylizacja

12:35 Honorata 16 Comments

Zdjęcia i krótki film z Mikołajkowej Akcji Stylizacji w końcu doczekały się premiery, chociaż nie oddają w pełni świetnej atmosfery jaka nam wtedy towarzyszyła. Dzięki kilku fantastycznym osobom: Klaudii, właścicielce Domu Mody Forresterów, Kasi i Oldze, które zostały wylosowane spośród przeszło stu kandydatek oraz Leszkowi, który filmował całe to zajście oraz mojemu Mężowi, który biegał z aparatem - to był naprawdę udany dzień.
Aby stworzyć dwie końcowe stylizacje: dzienną i wieczorową miałyśmy do dyspozycji cały dostępny asortyment odzieży używanej, pyszne ciacha i kawę oraz świetne humory, co sprawiło, że prawie sześć godzin minęło nie wiadomo jak i kiedy. Wybór końcowy był jednomyślny, makijaż, dodatki i można było ruszać w miasto, ale niestety padający śnieg i wietrzysko pokrzyżowała nasze plany, ale nie zepsuły ich całkowicie. Zapraszam do oglądania!
Więcej zdjęć na Facebooku i jeśli komuś z Was spodobał się efekt mojej pracy z dziewczynami to zapraszam tutaj.

zdjęcia Daniel
film Leszek Garstka

16 komentarze :

Archiwum bloga