Antidotum

10:20 Honorata 12 Comments

Koniec marca, u nas takiego miesiąca jeszcze nie było. Bib więcej czasu w domu na chorobowym niż na chodzie: zapalenie oskrzeli, gardła, ucha, znowu ucha a na koniec uraz nogi. Mam nadzieję, że finiszujemy już w tym temacie.
Wrzucam parę naszych zdjęć z lata, moje antidotum na zimne, mgliste przedpołudnie. Jeszcze trochę... Jest na co czekać.
Zapraszam też do SKLEPU, wrzuciłam kilka "nowości". Udanych zakupów i zdrowia życzę!

zdjęcia Daniel & ja

12 komentarze :

Zumba!

12:35 Honorata 7 Comments

Zumba to połączenie aerobiku, fitnessu z tańcem i rytmami całego świata. To energia, nieskrępowany ruch całego ciała, spontaniczny, radosny taniec i nieschodzący z gęby uśmiech! To moja pasja od kilku lat, na zajęciach zapominam o wszystkim, po prostu bawię się i tańczę w doborowym towarzystwie. Małżonka zabieram czasami na maratony, pokazy żeby robił zdjęcia, Synka żeby sobie poszalał. Obydwoje na swój sposób się wciągnęli. Bib zaczyna wkrótce własną przygodę na zajęciach Zumba Kids, zobaczymy czy połknie bakcyla tak samo jak mama.
Od czasu do czasu sama robię dziewczynom zdjęcia, które możecie zobaczyć tutaj i tutaj. A to równie pasjonujące zajęcie.zdjęcia Daniel

7 komentarze :

Kudłacz

14:05 Honorata 13 Comments

Moja kudłata kamizelka wzbudza żywe zainteresowanie i jest często komentowana wśród znajomych w rozmaity sposób: misiu, baran, owca, pastuch, kudłacz. Ja sama po prostu ją uwielbiam i noszę często, prawie do wszystkiego. Sprawdza się nawet do eleganckiego zestawu z plisowaną spódnicą, zwiewną bluzką i wysokimi obcasami. To mój jedyny wyprzedażowy łup, może jeszcze warto wspomnieć o butach z Biedrony za jedyne 10 zł.
Ostanio częściej kupuję ciuchy w zwykłych, osiedlowych sklepach i lumpeksach. W sieciówkach powalają mnie zazwyczaj ceny, nawet te obniżone. Po moich zakupowych wojażach stwierdzam, że w trendach co roku to samo, zmieniają się tylko kolory wiodące, ale to dobrze, bo jeśli jest baza to wystarczy wymienić dodatki w tych barwach, które uznano akurat za topowe. U mnie króluje od dłuższego czasu czarny i szary, na wiosnę dorzucę może beżowy, modrakowy, pudrowy róż. Do tego jednak potrzebuję odrobinę słońca i więcej pozytywnego myślenia… kamizelka– h&m/wyprzedaż; kurtka-lumpeks; spodnie-zwykły sklep; bluzka-zara/wyprzedaż; czapka,komin,torba-prezent; bransoletki-prezent,robione; zegarek-house/wyprzedaż; buty,rękawiczki-biedronka/wyprzedaż

zdjęcia Daniel

13 komentarze :

Archiwum bloga