Torba i billboard

10:50 Honorata 7 Comments

Krótka informacja: mam do sprzedania dużą, praktycznie nową torbę H&M, cena 135 zł, zdjęcia poniżej. Jeśli ktoś byłby zainteresowany to proszę o kontakt mailowy. A przy okazji moje ostatnie billboardowe wcielenie... Ku mojej radości w ostatnią niedzielę moje Dziecko wypatrzyło mnie jeszcze: "Mama, byłaś Ty, Ciebie z bombką na plakatach... widziałem!", a że nie miałam możliwości zobaczyć się wcześniej to radość byłam podwójna. Odkryłam też funkcję w telefonie o której nie miałam pojęcia: telefon sam zrobił film ;)

7 komentarze :

Moje "czary mary"

18:15 Honorata 17 Comments

Moje domowe "czary mary" sprawiają, że nasze "cztery kąty" mają klimat i wśród jeszcze niedawno obcych ścian, czujemy się tak jakbyśmy mieszkali tu od zawsze. Fantastycznie jest móc tak powoli, po swojemu kształtować przestrzeń wokół siebie, obserwować jak wszystko się zmienia jakby za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Wracać do wymarzonego domu, słyszeć od gości, że nie chce im się od nas wychodzić, bo tak nastrojowo, swojsko. To dodaje skrzydeł. Jednak z tymi skrzydłami sprawa ma się gorzej kiedy się przelecę z odkurzaczem i mopem po całości!
Choć koniec starego roku i początek nowego nie należały do najweselszych to mam nadzieję, że to nie będzie wyznacznikiem tego co przyniosą kolejne dni. Tego się trzymam i uśmiecham do siebie oglądając te zdjęcia. Będzie dobrze. Musi. zdjęcia ja

17 komentarze :

Archiwum bloga