Moje Wszystko...

18:55 Honorata 6 Comments


Zdjęcia zrobione całkiem przypadkowo, od niechcenia, w czasie wieczornego "nicnierobienia"... Moje Wszystko, Wszystko Moje.

6 komentarze :

Dobry pretekst

10:50 Honorata 11 Comments


Każdy pretekst jest dobry aby wyjść z domu na spacer i robić zdjęcia: nowa fryzura - na wiosnę czapki z głów, w końcu zdecydowałam się na "ombre". Słońce, świergot ptaków - nareszcie, chociaż niektórych głośne trele wk......ą to na mnie działają cudownie kojąco.  No i piesek musi się wybiegać, dziecko zresztą też. Takie spontaniczne akcje lubię najbardziej, a jeśli odbywają się w piątkowe popołudnie to są zapowiedzią dobrego weekendu, takiego tylko dla nas, leniwie rodzinnego, rodzinnie leniwego. Do tego zdjęcia wychodzą całkiem, całkiem. Pierwszą i ostatnią fotkę zrobił Synul, reszta niestety nie nadawała się do publikacji: śmietniki, płoty, krzaki i różne takie ;) Spisali się moi fotografowie na medal. Dobrego weekendu życzę!

11 komentarze :

Babskie spotkania

19:40 Honorata 6 Comments


Owocne i cudownie babskie "Sukienkobranie": dobra zabawa, piękne kobiety, fryzury, makijaże, stylizacje, dobór biustonoszy i sesje zdjęciowe oraz coś na ząb a wszystko pod dowództwem damskiej ekipy ze sklepu Sukienkowo.

6 komentarze :

Archiwum bloga