Morze

11:45 Honorata 15 Comments


Morze takie jak lubię. Jednego dnia spokojne, ciche, delikatnie rozkołysane jak jezioro, drugiego wzburzone, groźne i nieokiełznane. Pokazało nam w ciągu trzech dni swoje różne oblicza. Pozwoliło cieszyć się swoim urokiem od ciepłego, leniwego poranka do bajecznego zachodu słońca. Wpuściło na chwilę na wyludnioną plażę, rzuciło piaskiem w oczy, porwało czapki, potargało włosy. Zaparło dech w piersiach, ukoiło. Zdążyliśmy przed męczącymi upałami i dzikim tłumem plażowiczów opętanych "parawaningiem" uprawianym masowo z jak największą ilością parawanów na rodzinę już od bladego świtu. Oby kolejny tydzień był mniej gorączkowy zarówno jeśli chodzi o pogodę jak i ludzkie (nieludzkie) zachowania w obliczu wysokich temperatur, bo wracamy. Mało nam jeszcze tego bycia tylko we Troje i morza oczywiście w niedużej mieścinie...
zdjęcia Daniel & ja

15 komentarzy :

 1. Piękne zdjęcia i Wy niezmiennie...
  Jaka to miejscowość?
  Pozdrawia stała czytelniczka ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy :) Byliśmy w Darłówku, pozdrawiam ciepło!

   Usuń
 2. Kiedy On tak urósł..?
  Morze koi- łapcie to :-)
  Wlczmlk

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sama się zastanawiam ;)
   Oj koi...
   Ściskam!

   Usuń
 3. Lubię jak dodajesz do wpisów dużoooo zdjęć, jak zwykle są cudowne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki wielkie, miło, że się podobają.

   Usuń
 4. Ja niestety nigdy nie byłam nad morzem, ale mam nadzieję, że szybko to nadrobię :) Przepiękne zdjęcia!

  Pozdrawiam i zapraszam w wolnej chwili,
  VANILLAMADNESS.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Koniecznie musisz to nadrobić, ale jadąc do jakiejś mniejszej miejscowości, nad naszym morzem może być pięknie ;) Dziękuję i pozdrawiam!

   Usuń
 5. Świetne zdjęcia, zazdroszczę pobytu :) Byłam nad morzem w tamtym roku - pierwszy raz w życiu! A tego lata nie myślę o niczym innym, jak tylko tam wrócić, szczególnie że pogoda daje popalić...
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki, my właśnie planujemy jeszcze pojechać na parę dni, wakacje jeszcze trwają, pogoda dopisuje więc się pakuj i w drogę! Pozdrawiam.

   Usuń
 6. Piękne zdjęcia :) Uwielbiam nasze morze <3

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękne te zdjęcia, też kocham polskie morze i mam nadzieję, że w przyszłym roku pojedziemy we czwórkę do jakiejś spokojnej mieściny. Patrzę na Twojego Bibika i nie mogę uwierzyć, że to już taki duży mężczyzna:-). Pamiętam jak czytałam Twoje wpisy i oglądałam zdjęcia, kiedy On był malutki:-). Pozdrawiam Cię już w większym, czteroosobowym składzie, z Córcią Oliwią na pokładzie:-).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. My wczoraj wróciliśmy właśnie z naszego drugiego wypadu, bosko było. Dużo wspomnień, bo taki właśnie wyjazd tylko we troje nad morze mieliśmy jak Bibik był zaledwie trzylatkiem :) Za rok znowu pojedziemy, bo nie ma dla nas nic piękniejszego jak takie bycie tylko razem. Ucałuj Córcię i resztę Rodzinki, ściskam mocno!

   Usuń
 8. Ten wasz synek to Taki grubasek sie zrobil

  OdpowiedzUsuń

Archiwum bloga