"Gwiazda wieczoru"

21:20 Honorata 6 Comments

Zgodnie z zapowiedzią dzisiaj wyniki konkursu firmy Krenig. Z dużym opóźnieniem z powodu gigantycznych korków na mieście, które mocno opóźniły powrót do domu, a także z powodu przeprowadzonej wojny na śnieżki, której to nie mogłam odmówić mojemu Synkowi, dostającemu na widok śniegu dzikiego szału :)
Dziękuję wszystkim za udział w konkursie. Bardzo podobały nam się Wasze propozycje i opisy, jednak jednogłośnie wygrała Charlot swoim klasycznym czarno-czerwonym zestawem z - jak sama to krótko, ale rzeczowo napisała w komentarzach - "Gwiazdą wieczoru", ślicznym portfelem w roli głównej. Zatem bordowy portfel ma już właścicielkę, ale mam też niespodziankę od firmy Krenig dla Czytelniczki o nicku 56manka za krótki, ale wiele mówiący wiersz na temat wyrobów firmy. Dziewczyny skontaktuję się z Wami.
Gratulacje! Udanego weekendu dla wszystkich.

6 komentarzy :

 1. No nie wierzę! Chyba musiałam być grzeczna w tym roku :) Przeogromnie dziękuję za niespodziankę !!!!!!!!
  Ściskam (ciepło i bezwietrznie) :D

  Charlot

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na pewno byłaś bardzo grzeczna ;) Szczegóły ustalimy mailowo. Pozdrawiam!

   Usuń
 2. łał :) super, w takim razie czekam na e-maila :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzisiaj wieczorem napiszę, pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo mi miło był Panią poznać! Serdecznie pozdrawiam i mam nadzieję, że kiedyś się jeszcze spotkamy. a póki co czekam na nowe wpisy! Małgosia z perfumerii z Plazy :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mi również było miło Panią poznać ;) Fajnie, że podeszłaś, jak będę w Plazie to na pewno wpadnę, jak już wychodziłam to były tłumy a Ty zajęta byłaś więc biegłam dalej. Pozdrawiam serdecznie!

   Usuń

Archiwum bloga