Jeden moment

16:40 Honorata 7 Comments

W minionym roku zrobiliśmy bardzo dużo zdjęć, którymi będę się z Wami od czasu do czasu tutaj dzielić. Oglądam je i przypominam sobie tamte chwile, myślę o uwiecznionej sytuacji, osobach i zawsze powoduje to u mnie jakiś dziwny skurcz w sercu, gardle. Nie umiem tego opisać... Wzruszam się, tak po prostu. I cieszę się, że udało się jednym ruchem palca uwiecznić to "coś" nieuchwytnego. A to dla niektórych tylko "pstyk", ruch migawki. Ja widzę w tym dużo więcej, uwielbiam robić zdjęcia... Zatrzymywać czas. 
Jeden moment, niezwykły, magiczny...
7 komentarzy :

 1. Jak dla mnie jesteście Mistrzami w uwiecznianiu chwil:-), chciałabym tak umieć. Najbardziej wzruszają mnie zdjęcia z Dziećmi, a w szczególności zdjęcie numer trzy i od dołu przedostatnie. To chyba też dlatego, że mój Synuś jest takim małym przytulaskiem i uwielbia przytulać inne dzieci:-). Uwielbiam na to patrzeć. Może kiedyś uda mi się uwiecznić to na zdjęciu. Pozdrawiam ciepło.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki wielkie! Dzieci to najcudowniejsze "obiekty" do fotografowania. Te zdjęcia, które wymieniłaś to moje ulubione, a są na nich bracia, starszy pociesza młodszego, bo mama na chwilę wyszła :) A robienie zdjęć to nic trudnego, wiem po sobie więc próbuj! Pozdrawiam równie ciepło!

   Usuń
 2. Piękna pasja. Widać w tych zdjęciach to "coś"...Zazdroszczę trochę ;)
  Pozdrawiam, P.

  OdpowiedzUsuń
 3. ...i pomyśleć, że niektórym się zdaje, że robienie zdjęć polega wyłącznie na wzięciu w rękę aparatu i naciśnięciu go we właściwym miejscu. Ty masz taki talent, że podejrzewam Cię o umiejętność zrobienia pięknego zdjęcia nawet kalkulatorem;)
  Siedzę od pół godziny i oglądam. I oglądam. I oglądam...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ja czytam ten komentarz i czytam... ;) Dziękuję pięknie!

   Usuń
 4. super zdjęcia ! <3

  zapraszam do mnie :)

  OdpowiedzUsuń

Archiwum bloga